necháme Vás vyniknout...

Úvodní stránka » FajnySHOP » Importy

Importy velkoobchodních ceníků

Pokud chcete ušetřit čas a náklady na provoz e-shopu a zminimalizovat administraci položek internetového obchodu, pak je pro vás vhodný modul Importy. Tento modul se stará o import informací o zboží z velkoobchodních ceníků vašich dodavatelů. Můžete pak ve svém internetovém obchodu nabízet velké množství výrobků s minimem práce. Nemusíte už zdlouhavě ručně přidávat položku po položce. Několika kliknutími nastavíte vazbu mezi vaší kategorií a kategorií dodavatele. Vybrané kategorie se poté budou automaticky aktualizovat podle dodavatele. Nebo můžete naimportovat jen konkretní výrobek.

Položky se vám do vašeho internetového obchodu naimportují včetně cen, popisů, obrázků a dalších informací. Tím ušetříte spoustu času. Importované výrobky si poté můžete ručně doupravit. Jednotlivé části jako je název nebo popis se dají zamknout proti nechtěnému přepsání při příští aktualizaci zboží. Na samostatné záložce také máte stále přehled o nenaimportovaném zboží. Vidíte tak, které výrobky ještě od dodavatele nemáte naimportovány a můžete je snadno přidat do svého obchodu.

Napojení na velkoobchodní dodavatele

Pokud to technické řešení dodavatele umožnuje dokážeme vytvořit import prakticky od každého dodavatele. Nejste tedy omezení při výběru jen na následující seznam již hotových importů.

ATComputer, Abacus, Agem, Agora, Asbis, Astrafit, Battery Shop, Babywelt, Diskus, ED system, Elko, Fast, GiantMicrobes, HPTronic, Immax, K+B, Krup, Laubr sport, Penta, Recall, SWS, TNTrade, TOP CD, Svetpostylek.

Importy

Copyright © 2008 | FajnyWEB.cz | Powered by FajneSTRANKY.cz | Všechna práva vyhrazena

kontakt | mapa stránek